Blog

Rodzaje kartonów do pakowania i wysyłki paczek
Jak wybrać owijarkę do pakowania paczek?
5 zasad skutecznego pakowania paczek
Ergonomia pracy - Blog
Poradniki

Ergonomia pracy – na co zwrócić uwagę przy wybieraniu wyposażenia na magazyn?

Wg definicji słownikowej jest to: „nauka zajmująca się zasadami i metodami dostosowania urządzeń i narzędzi do cech fizycznych i psychicznych człowieka”. Można zatem przyjąć, że to całokształt prac związanych z zaplanowaniem, zaprojektowaniem i skonstruowaniem wszelkich narzędzi, wyposażenia miejsca pracy i zadań zlecanych pracownikowi tak, aby były one jak najbardziej mu przyjazne. Obejmuje to ogrom zagadnień, dotyczących jego komfortu fizycznego, jak i psychicznego.

Poradniki

Jak zapakować paczkę do paczkomatu InPost? Przygotowanie wysyłki krok po kroku.

InPost to polska firma, której usługi z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Nie ma się, co dziwić. W końcu na jej korzyść działają takie aspekty, jak chociażby bliskość (paczkomaty znajdują się praktycznie w każdym małym, średnim oraz dużym mieście - i to “na wyciągnięcie ręki”), wygoda i szybkość (wystarczy uzupełnienie niezbędnych informacji, zeskanowanie etykiety i umieszczenie paczki w skrytce - bez kolejek), jak również niskie ceny (już od niespełna kilkunastu złotych za przesyłkę).

Krzesła magazynowe - Blog
Poradniki

Krzesła magazynowe – rodzaje, jak działają i dlaczego warto je wybrać?

Zarządzasz pracą magazynu, w którym odpowiadasz za przyjmowanie towarów, ich rozładunek i składowanie? A być może w Twojej gestii leży nadzór nad kompletowaniem, pakowaniem oraz przekazywaniem ich do wysyłki? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiesz twierdząco – na pewno zależy Ci na tym, aby praca podległych specjalistów przebiegała sprawnie i bez błędów, a także była bezpieczna i wygodna dla pracowników. Musisz zatem wiedzieć, że przy zachowaniu tych czynników mogą Ci pomóc odpowiednio dopasowane meble oraz akcesoria magazynowe – w tym przede...