Referencje

AUTENTYCZNE___
OPINIE O REDSTEEL

AUTENTYCZNE____
OPINIE O REDSTEEL

Komputronik

Miło nam wyrazić w formie referencji zadowolenie z zakupionych stołów do pakowania marki RedSteel. Spośród wielu producentów, wybór właśnie tej firmy okazał się dla nas w pełni trafiony.

Stoły wyczerpują nasze potrzeby i doskonale wpłynęły na poprawę jakości pakowania jak również komfortu pracy osób na tym stanowisku. Stoły wykonane są niezwykle starannie co wpływa na ich solidność i trwałość. Szczególną wartością dodatnią tych stołów jest wyposażenie ich w blaty z blachy aluminiowej, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się od tradycyjnych drewnianych.

Zgodnie z deklaracjami producenta, stół jest stalowy z minimalną ilością połączeń skręcanych, co zapewnia mu stabilność i trwałość, a możliwość modułowej rozbudowy świetnie wpływa na ergonomię pracy oraz przystosowanie go do wielorakich potrzeb.

To co zasługuje na szczególną uwagę to rzetelność, świetny kontakt oraz dbałość o klienta jak i otwartość na nowe rozwiązania zaspakajające indywidualne potrzeby klienta.

W związku z powyższym, rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel.

Łukasz Gorbacz

Dział wydań magazynowych

Decathlon Sp. z o.o ma przyjemność polecić firmę RedSteel Polska z siedzibą w: Łódź (91-341), Brukowa 24/25.

Współpraca rozpoczęła się 01.08.2017 i trwa stale, ponieważ jest bardzo efektywna.

W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:

– zaprojektowania, sprzedaży oraz montażu stołów do pakowania.

Przedsiębiorstwo jakość towaru zawsze stawia na pierwszym miejscu. Widać dbałość o zachowanie najwyższych standardów wykonania produktów.

Zakupy tutaj zawsze zaliczają się do trafionych, bo przedsiębiorstwo dba o funkcjonalność asortymentu. Dla szukających towarów, które charakteryzują się niestandardowymi rozwiązaniami, polecany sprzedawca jest dobrym wyborem.

Przedsiębiorstwo budzi zaufanie bez najmniejszych nawet wątpliwości. Komfort wynikający ze wzbudzanego przez firmę poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy.

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na wyjątkowo wysokim poziomie. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.

Grzegorz Cichoń

Lider logistyki e-commerce

Answear.com S.A. z przyjemnością wystawia pozytywne referencje jako ocena całokształtu współpracy z firmą RedSteel.

Pierwsze rozmowy dotyczące produktów wyposażenia magazynu w postaci stołów do pakowania rozpoczęliśmy z początkiem 2020 roku. Już wtedy bardzo przekonujące dla nas były wysokie kompetencje przedstawicieli firmy. Każda z naszych potrzeb czy każdy z naszych pomysłów szybko znajdował odzwierciedlenie w konkretnej propozycji wykonania. Dzięki temu sprawnie udało się dojść do etapu, gdzie projekt idealnie wpasowywał się w nasze oczekiwania. Finalnie cały dział realizacji wysyłek pracuje na stołach firmy RedSteel i po półtorej roku intensywnego użytkowania nie mamy żadnych zastrzeżeń co do ich funkcjonalności czy jakości wykonania. Stoły nie wymagały żadnych ingerencji, napraw czy reklamacji.

Cieszymy się, że trafiliśmy na tak rzetelnego partnera. Pracujemy już wspólnie nad kolejnymi projektami i jesteśmy przekonani, że nie będzie to ostatni raz.

Zdecydowanie polecamy współpracę.

Marcin Góralczyk

Kierownik operacyjny

W Rebelu, jednym z największych i najstarszych sklepów hobbystycznych w Polsce, codziennie obsługujemy setki zamówień i dziesiątki dostaw, mierząc się z licznymi wyzwaniami logistycznymi. Przez lata przyzwyczailiśmy naszych klientów do wysokiego poziomu obsługi, solidnego pakowania produktów i ekspresowej realizacji zamówień.

Szybki rozwój firmy zmusił nas do wprowadzenia nowych rozwiązań – chcąc zachować renomę, musieliśmy utrzymać wysoką wydajność magazynu, przy stale rosnącej liczbie zleceń. Szukając produktów ułatwiających i przyspieszających procesy pakowania, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą RedSteel, która zaoferowała ergonomiczne produkty najwyższej jakości.

Przedstawiciele firmy RedSteel udzielili wyczerpujących odpowiedzi na nasze pytania i doradzili nam zakup najodpowiedniejszych dla naszego środowiska stołów do pakowania, które sprawdzają się idealnie. Zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie zamówienia, a także ogromna wiedza z zakresu specjalistycznych rozwiązań, pokazuje doświadczenie jakie firma RedSteel ma w usprawnianiu procesów magazynowych.

Zdecydowanie polecamy współpracę – to doskonały partner.

Spółka CSG S.A. właściciel takich marek jak Green Cell i Świat Baterii z przyjemnością zaświadcza o prowadzonej od 2019 roku, w pełni zadowalającej współpracy z firmą RedSteel. Wraz z rozwojem naszej sprzedaży regularnie powiększamy wyposażenie magazynu z oferty tej firmy. Niezwykle cenimy sobie jakość wyrobów i ich funkcje użytkowe. Stoły do pakowania dostosowaliśmy dokładnie pod swoje procesy co rzeczywiście wpłynęło na poprawę szybkości, ale również jakości i co dla nas istotne wygody pracy. Po ponad trzyletnim użytkowaniu nie wynikły żadne negatywne aspekty, uszkodzenia czy konieczność składania reklamacji co jest rzadkością w przypadku tak intensywnie wykorzystywanych produktów. Jesteśmy naprawdę pod dużym wrażeniem.

Na osobne słowa uznania zasługuje również dział obsługi klienta. Zawsze spotykamy się z życzliwym i kompetentnym podejściem. Uzyskujemy szybkie i rzeczowe odpowiedzi na wątpliwości oraz sugestie co od usprawnień. Widać tu naprawdę duże doświadczenie i zaangażowanie a nie tylko chęć szybkiego domknięcia transakcji. Wszystko to wpływa na fakt, że współpracujemy już od ponad trzech lat.

Zdecydowanie możemy polecić firmę RedSteel jako Partnera z zakresu wyposażenia magazynu.

Miss Lemonade to firma specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej ubrań dziecięcych. Nie może zatem w naszym magazynie zabraknąć specjalistycznego wyposażenia, które pomagałoby nam realizować zamówienia. W ten sposób trafiliśmy do firmy RedSteel oferującej stoły do pakowania paczek.

Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni do naszych potrzeb zestaw. Kontakt zawsze był natychmiastowy i wyczerpujący każde nurtujące nas zagadnienie. Cały proces zamówienia przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco.

Otrzymany stół spełnia wszystkie założenia. Jego konstrukcja jest solidna i bardzo dopracowana. Wszystko co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką, jest łatwo dostępne dla osoby pakującej i wygodne w użyciu. Wpływa to oczywiście na przyspieszenie całego procesu, dzięki czemu osoba pracując przy takim stole jest w stanie spakować więcej przesyłek niż jeśliby z niego nie korzystała. Zdecydowanie wzrósł też komfort pracy i jakość spakowanych paczek.

Nie mając żadnych zastrzeżeń czy do obsługi czy do samego produktu możemy z czystym sumieniem polecić wybór tej właśnie firmy.

Karol Samsel

Mamy przyjemność zarekomendować zarówno produkty jak i współpracę z firmą RedSteel. W praktyce przekonaliśmy się, że jest to partner godny zaufania, rzetelny i sumienny a wytarzane przez niego produkty najwyższej jakości. Dopracowana konstrukcja i świetny pod kątem użyteczności projekt sprawiają, że proces pakowania rzeczywiście staje się łatwiejszy, przyjemniejszy i szybszy czyli dokładnie tak jak to zostało obiecane.

Dzięki wszystkim tym aspektom możemy w pełni polecić współpracę i zachęcić tym samym do skorzystania z oferty firmy RedSteel.

Mateusz Klaja

W imieniu firmy BGS Poland Sp. z o. o. mam ogromną przyjemność potwierdzić pełen profesjonalizm i doskonałe produkty firmy RedSteel. Wyposażenie naszego magazynu w stoły tego producenta to doskonały krok, który wpłynął na poprawę całego działu pakowania. Praca osób na tym stanowisku stała się prostsza i przyjemniejsza. Odczuliśmy znaczący wzrost efektywności oraz jakości pakowania. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to firma godna polecenia, dbająca o jakość swoich produktów oraz obsługę klienta.

Z naszej strony jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy i rozbudową działu pakowania ponownie zgłosimy się do firmy RedSteel po kolejne produkty z ich oferty.

Patryk Radomski

V-ce Prezes Zarządu

W imieniu firmy KLS, właściciela marki ZOONA pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą RedSteel, która rozpoczęła się w 2018 roku od zakupu profesjonalnego stołu do pakowania paczek. Po blisko 3 letnim okresie użytkowania jesteśmy pełni uznania bo produkty zakupione wtedy służą nam bezawaryjnie aż do dzisiaj i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Na osobną wzmiankę zasługuje również jakość obsługi klienta i elastyczność firmy. Cieszymy się, że trafiliśmy na prawdę rzetelnego Partnera. Zawsze jesteśmy obsługiwani profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne doświadczenia rekomendujemy współpracę z firmą RedSteel.

Marcin Kukla

Wybór stołów do pakowania marki RedSteel okazał się doskonałą decyzją. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni zestaw, który w pełni wyczerpuje nasze potrzeby. Wszystko to przełożyło się na komfort pracy a w konsekwencji jej przyspieszenie – osoba pracująca na stanowisku w tym samym czasie jest w stanie spakować więcej przesyłek niż bez wykorzystania stołu.

Stalowa, spawana konstrukcja z minimum połączeń skręcanych zapewnia dużą stabilność i niezawodność. Również blat wykonany z aluminium sprawdza się doskonale i co najważniejsze, nie zużywa tak jak w przypadku stosowania blatu z drewna. Jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy, wrócimy po kolejne stanowiska do pakowania firmy RedSteel. Przemawia za tym sam produkt jak również fachowa i rzetelna obsługa.

Hubert Sadowski

Warehouse Manager

Jesteśmy producentem unikalnych kosmetyków do oczu i ust. Stale ulepszamy naszą ofertę i optymalizujemy procesy logistyczne, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup nowego wyposażenia magazynu.

Naszą uwagę przykuła oferta firmy RedSteel. Przede wszystkim istotna była dla nas możliwość konfiguracji stołów do pakowania pod własne potrzeby a tutaj jest ona naprawdę ogromna. Od wyboru rozmiaru po wybór odpowiednich, dostosowanych do naszego sposobu pakowania akcesoriów. Nie znaleźliśmy drugiej tak rozbudowanej i wyspecjalizowanej oferty.

Do tej pory zakupiliśmy już kilka sztuk zarówno samych stołów jak i wózków magazynowych. Zgodnie z obietnicami producenta, produkty te są naprawdę solidne, a oprócz tego w wyraźny sposób przyczyniły się do usprawnienia pracy w magazynie i tym samym do większej wydajności bez zwiększonego wysiłku załogi.

Bardzo się cieszymy, że współpraca między naszymi firmami jest sprawna i owocna.

Piotr Błaszczyk

General Manager

Współpraca ze specjalistami to wielka przyjemność, dlatego bardzo polecamy zarówno firmę RedSteel jak i jej produkty.

Zamówiliśmy stoły do szybkiego pakowania paczek wyposażone między innymi w aluminiowy blat, na którym nam zależało ze względu na jego wytrzymałość. Naszym celem była przede wszystkim optymalizacja miejsca pracy i usprawnienie procesu pakowania, stąd dodatki montowane do samego stołu były i są dla nas kluczowe! Nie wiem, czy istnieją jakościowo lepsze rozwiązania na polskim rynku.

Z przyjemnością oświadczamy, że stoły do pakowania świetnie spełniają oba zadania dalej po 2 latach od zakupu i widać, że jeszcze długo nam posłużą. Modułowa konstrukcja pozwala na dowolne dodawanie funkcjonalności, a jakość wykonania poszczególnych elementów stoi na najwyższym poziomie. Na osobne wyróżnienie zasługuje jakość obsługi i terminowość.

Liczymy, że w przyszłości firma pomoże nam również w rozwiązaniach w dozowaniu pianek typu Skropak oraz pomocy w zapewnieniu miejsca do montowania kamer na każdym stanowisku.

Jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem firmy, której głównym filarem jest realizowanie wysyłek dla e-commerce, zwiększymy ilość zamówień na produkty tej firmy.

Kamil Doroszko

Współpraca z firmą RedSteel w zakresie wyposażenia magazynu w urządzenia ułatwiające procesy pakowania paczek okazała się dla nas bardzo dobrą decyzją. Korzystając z wiedzy konsultantów wypracowaliśmy najbardziej dopasowane do naszych potrzeb rozwiązania, które co najważniejsze okazały się takie w rzeczywistości.

W związku z powyższym firma ARRIBA S.C. wystawia w pełni zasłużone, pozytywne referencje. Produkty tej firmy nie wzbudzają najmniejszych wątpliwości co do ich jakości zarówno wykonania jak i aspektów użytkowych i to po roku intensywnego wykorzystywania. Cieszy nas to tym bardziej, że jest to rodzima firma z własną produkcją.

Stoły marki RedSteel, w które wyposażyliśmy nasz magazyn całkowicie spełniły swoje zadanie. Zgodnie z obietnicą producenta, miały przyspieszyć oraz ułatwić pracę i tak też jest w rzeczywistości. Cały proces pakowania przebiega znacznie sprawniej co oszczędza duże ilości czasu i przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów. To co również zasługuje na pochwałę to świetny kontakt oraz kompetencje pracowników. W razie ewentualnych wątpliwości wykazują się profesjonalizmem i potrafią doradzić odpowiednie rozwiązania szyte na miarę.

Bez wahania polecamy tę firmę i jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem naszej działalności wrócimy po kolejne produkty.

Dawid Kołodziejski

Prezes Zarządu

MULTI-CARD S.C. składa zasłużone Referencje dla firmy RedSteel.

Na podstawie naszej wieloletniej współpracy możemy zdecydowanie rekomendować ją innym przedsiębiorstwom. Wysoko cenimy sobie bardzo dobry kontakt, profesjonalizm, terminowość i rzetelność, z którą spotykamy się zawsze przy okazji realizacji kolejnych projektów.

Zamawiane przez nas produkty zrobiły nie mniej pozytywne wrażenie. Widać w nich przełożone wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu charakteryzują się unikalnymi rozwiązaniami i niezawodnością.

Wraz z rozwojem naszej firmy na pewno będziemy korzystali dalej z oferty firmy RedSteel.

Marcin Majewski

Współpraca z firmą RedSteel trwa już od dłuższego czasu i jesteśmy z niej w pełni zadowoleni. To co przede wszystkim ją wyróżnia to rzetelność, terminowość i jakość produktów. Stoły tej firmy są masywne, bardzo dobrze wykonane i przemyślane a co za tym idzie wytrzymałe oraz najważniejsze – praktyczne. Zdecydowanie pozytywnie wpływają zarówno na szybkość pakowania jak i sam komfort pracy osób na tym stanowisku.

Nie bez znaczenia dla nas jest również fakt ich modułowości. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów możemy dostosować je do obecnie panujących w naszym przedsiębiorstwie standardów i sposobów pakowania. Polecamy zarówno samą współpracę jak i produkowane przez firmę RedSteel stoły.

Rafał Krępa

Dyrektor

Rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel. Po ponad rocznym czasie użytkowania stołów do pakowania nie mamy żadnych zastrzeżeń zarówno do samej konstrukcji jak i jej walorów użytkowych. Stoły sprawdzają się bardzo dobrze, pozytywnie wpłynęły na cały proces pakowania w naszej firmie są przemyślane i dopracowane.

Nie mamy również uwag w zakresie rzetelności firmy. Wykazuje się ona sprawnym kontaktem i terminowością. Jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem firmy wrócimy z kolejnymi zamówieniami.

Tomasz Pałasz

Managing Director

W związku z prowadzonym przez nas rodzajem działalności, profesjonalne stanowiska do pakowania paczek są dla nas niezbędne. Szukając na rynku najlepszego rozwiązania trafiliśmy na firmę RedSteel i postanowiliśmy skorzystać właśnie z tej oferty. Z zakupionych stołów jesteśmy bardzo zadowoleni, w pełni wyczerpują nasze potrzeby. Ich solidne wykonanie i bardzo dobry projekt sprawia, że znacząco wpłynęły na efektywność oraz wygodę pakowania.

To co również istotne we współpracy to rzetelność, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dzięki tym wszystkim aspektom mamy przyjemność wystawić firmie RedSteel zasłużone, pozytywne referencje.

Janusz Gierałtowski

V-ce PREZES

Miło nam wyrazić w formie referencji zadowolenie z zakupionych stołów do pakowania marki RedSteel. Spośród wielu producentów, wybór właśnie tej firmy okazał się dla nas w pełni trafiony.

Stoły wyczerpują nasze potrzeby i doskonale wpłynęły na poprawę jakości pakowania jak również komfortu pracy osób na tym stanowisku. Stoły wykonane są niezwykle starannie co wpływa na ich solidność i trwałość. Szczególną wartością dodatnią tych stołów jest wyposażenie ich w blaty z blachy aluminiowej, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się od tradycyjnych drewnianych.

Zgodnie z deklaracjami producenta, stół jest stalowy z minimalną ilością połączeń skręcanych, co zapewnia mu stabilność i trwałość, a możliwość modułowej rozbudowy świetnie wpływa na ergonomię pracy oraz przystosowanie go do wielorakich potrzeb.

To co zasługuje na szczególną uwagę to rzetelność, świetny kontakt oraz dbałość o klienta jak i otwartość na nowe rozwiązania zaspakajające indywidualne potrzeby klienta.

W związku z powyższym, rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel.

Decathlon Sp. z o.o ma przyjemność polecić firmę RedSteel Polska z siedzibą w: Łódź (91-341), Brukowa 24/25.

Współpraca rozpoczęła się 01.08.2017 i trwa stale, ponieważ jest bardzo efektywna.

W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:

– zaprojektowania, sprzedaży oraz montażu stołów do pakowania.

Przedsiębiorstwo jakość towaru zawsze stawia na pierwszym miejscu. Widać dbałość o zachowanie najwyższych standardów wykonania produktów.

Zakupy tutaj zawsze zaliczają się do trafionych, bo przedsiębiorstwo dba o funkcjonalność asortymentu. Dla szukających towarów, które charakteryzują się niestandardowymi rozwiązaniami, polecany sprzedawca jest dobrym wyborem.

Przedsiębiorstwo budzi zaufanie bez najmniejszych nawet wątpliwości. Komfort wynikający ze wzbudzanego przez firmę poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy.

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na wyjątkowo wysokim poziomie. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.

Łukasz Gorbacz

Dział wydań magazynowych

Grzegorz Cichoń

Lider logistyki e-commerce

Answear.com S.A. z przyjemnością wystawia pozytywne referencje jako ocena całokształtu współpracy z firmą RedSteel.

Pierwsze rozmowy dotyczące produktów wyposażenia magazynu w postaci stołów do pakowania rozpoczęliśmy z początkiem 2020 roku. Już wtedy bardzo przekonujące dla nas były wysokie kompetencje przedstawicieli firmy. Każda z naszych potrzeb czy każdy z naszych pomysłów szybko znajdował odzwierciedlenie w konkretnej propozycji wykonania. Dzięki temu sprawnie udało się dojść do etapu, gdzie projekt idealnie wpasowywał się w nasze oczekiwania. Finalnie cały dział realizacji wysyłek pracuje na stołach firmy RedSteel i po półtorej roku intensywnego użytkowania nie mamy żadnych zastrzeżeń co do ich funkcjonalności czy jakości wykonania. Stoły nie wymagały żadnych ingerencji, napraw czy reklamacji.

Cieszymy się, że trafiliśmy na tak rzetelnego partnera. Pracujemy już wspólnie nad kolejnymi projektami i jesteśmy przekonani, że nie będzie to ostatni raz.

Zdecydowanie polecamy współpracę.

W Rebelu, jednym z największych i najstarszych sklepów hobbystycznych w Polsce, codziennie obsługujemy setki zamówień i dziesiątki dostaw, mierząc się z licznymi wyzwaniami logistycznymi. Przez lata przyzwyczailiśmy naszych klientów do wysokiego poziomu obsługi, solidnego pakowania produktów i ekspresowej realizacji zamówień.

Szybki rozwój firmy zmusił nas do wprowadzenia nowych rozwiązań – chcąc zachować renomę, musieliśmy utrzymać wysoką wydajność magazynu, przy stale rosnącej liczbie zleceń. Szukając produktów ułatwiających i przyspieszających procesy pakowania, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą RedSteel, która zaoferowała ergonomiczne produkty najwyższej jakości.

Przedstawiciele firmy RedSteel udzielili wyczerpujących odpowiedzi na nasze pytania i doradzili nam zakup najodpowiedniejszych dla naszego środowiska stołów do pakowania, które sprawdzają się idealnie. Zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie zamówienia, a także ogromna wiedza z zakresu specjalistycznych rozwiązań, pokazuje doświadczenie jakie firma RedSteel ma w usprawnianiu procesów magazynowych.

Zdecydowanie polecamy współpracę – to doskonały partner.

Marcin Góralczyk

Kierownik operacyjny

Spółka CSG S.A. właściciel takich marek jak Green Cell i Świat Baterii z przyjemnością zaświadcza o prowadzonej od 2019 roku, w pełni zadowalającej współpracy z firmą RedSteel. Wraz z rozwojem naszej sprzedaży regularnie powiększamy wyposażenie magazynu z oferty tej firmy. Niezwykle cenimy sobie jakość wyrobów i ich funkcje użytkowe. Stoły do pakowania dostosowaliśmy dokładnie pod swoje procesy co rzeczywiście wpłynęło na poprawę szybkości, ale również jakości i co dla nas istotne wygody pracy. Po ponad trzyletnim użytkowaniu nie wynikły żadne negatywne aspekty, uszkodzenia czy konieczność składania reklamacji co jest rzadkością w przypadku tak intensywnie wykorzystywanych produktów. Jesteśmy naprawdę pod dużym wrażeniem.

Na osobne słowa uznania zasługuje również dział obsługi klienta. Zawsze spotykamy się z życzliwym i kompetentnym podejściem. Uzyskujemy szybkie i rzeczowe odpowiedzi na wątpliwości oraz sugestie co od usprawnień. Widać tu naprawdę duże doświadczenie i zaangażowanie a nie tylko chęć szybkiego domknięcia transakcji. Wszystko to wpływa na fakt, że współpracujemy już od ponad trzech lat.

Zdecydowanie możemy polecić firmę RedSteel jako Partnera z zakresu wyposażenia magazynu.

Miss Lemonade to firma specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej ubrań dziecięcych. Nie może zatem w naszym magazynie zabraknąć specjalistycznego wyposażenia, które pomagałoby nam realizować zamówienia. W ten sposób trafiliśmy do firmy RedSteel oferującej stoły do pakowania paczek.

Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni do naszych potrzeb zestaw. Kontakt zawsze był natychmiastowy i wyczerpujący każde nurtujące nas zagadnienie. Cały proces zamówienia przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco.

Otrzymany stół spełnia wszystkie założenia. Jego konstrukcja jest solidna i bardzo dopracowana. Wszystko co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką, jest łatwo dostępne dla osoby pakującej i wygodne w użyciu. Wpływa to oczywiście na przyspieszenie całego procesu, dzięki czemu osoba pracując przy takim stole jest w stanie spakować więcej przesyłek niż jeśliby z niego nie korzystała. Zdecydowanie wzrósł też komfort pracy i jakość spakowanych paczek.

Nie mając żadnych zastrzeżeń czy do obsługi czy do samego produktu możemy z czystym sumieniem polecić wybór tej właśnie firmy.

Mamy przyjemność zarekomendować zarówno produkty jak i współpracę z firmą RedSteel. W praktyce przekonaliśmy się, że jest to partner godny zaufania, rzetelny i sumienny a wytarzane przez niego produkty najwyższej jakości. Dopracowana konstrukcja i świetny pod kątem użyteczności projekt sprawiają, że proces pakowania rzeczywiście staje się łatwiejszy, przyjemniejszy i szybszy czyli dokładnie tak jak to zostało obiecane.

Dzięki wszystkim tym aspektom możemy w pełni polecić współpracę i zachęcić tym samym do skorzystania z oferty firmy RedSteel.

W imieniu firmy BGS Poland Sp. z o. o. mam ogromną przyjemność potwierdzić pełen profesjonalizm i doskonałe produkty firmy RedSteel. Wyposażenie naszego magazynu w stoły tego producenta to doskonały krok, który wpłynął na poprawę całego działu pakowania. Praca osób na tym stanowisku stała się prostsza i przyjemniejsza. Odczuliśmy znaczący wzrost efektywności oraz jakości pakowania. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to firma godna polecenia, dbająca o jakość swoich produktów oraz obsługę klienta.

Z naszej strony jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy i rozbudową działu pakowania ponownie zgłosimy się do firmy RedSteel po kolejne produkty z ich oferty.

Mateusz Klaja

Patryk Radomski

V-ce Prezes Zarządu

W imieniu firmy KLS, właściciela marki ZOONA pragnę wyrazić zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą RedSteel, która rozpoczęła się w 2018 roku od zakupu profesjonalnego stołu do pakowania paczek. Po blisko 3 letnim okresie użytkowania jesteśmy pełni uznania bo produkty zakupione wtedy służą nam bezawaryjnie aż do dzisiaj i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

Na osobną wzmiankę zasługuje również jakość obsługi klienta i elastyczność firmy. Cieszymy się, że trafiliśmy na prawdę rzetelnego Partnera. Zawsze jesteśmy obsługiwani profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne doświadczenia rekomendujemy współpracę z firmą RedSteel.

Wybór stołów do pakowania marki RedSteel okazał się doskonałą decyzją. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni zestaw, który w pełni wyczerpuje nasze potrzeby. Wszystko to przełożyło się na komfort pracy a w konsekwencji jej przyspieszenie – osoba pracująca na stanowisku w tym samym czasie jest w stanie spakować więcej przesyłek niż bez wykorzystania stołu.

Stalowa, spawana konstrukcja z minimum połączeń skręcanych zapewnia dużą stabilność i niezawodność. Również blat wykonany z aluminium sprawdza się doskonale i co najważniejsze, nie zużywa tak jak w przypadku stosowania blatu z drewna. Jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy, wrócimy po kolejne stanowiska do pakowania firmy RedSteel. Przemawia za tym sam produkt jak również fachowa i rzetelna obsługa.

Marcin Kukla

Hubert Sadowski

Warehouse Manager

Jesteśmy producentem unikalnych kosmetyków do oczu i ust. Stale ulepszamy naszą ofertę i optymalizujemy procesy logistyczne, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup nowego wyposażenia magazynu.

Naszą uwagę przykuła oferta firmy RedSteel. Przede wszystkim istotna była dla nas możliwość konfiguracji stołów do pakowania pod własne potrzeby a tutaj jest ona naprawdę ogromna. Od wyboru rozmiaru po wybór odpowiednich, dostosowanych do naszego sposobu pakowania akcesoriów. Nie znaleźliśmy drugiej tak rozbudowanej i wyspecjalizowanej oferty.

Do tej pory zakupiliśmy już kilka sztuk zarówno samych stołów jak i wózków magazynowych. Zgodnie z obietnicami producenta, produkty te są naprawdę solidne, a oprócz tego w wyraźny sposób przyczyniły się do usprawnienia pracy w magazynie i tym samym do większej wydajności bez zwiększonego wysiłku załogi.

Bardzo się cieszymy, że współpraca między naszymi firmami jest sprawna i owocna.

Współpraca ze specjalistami to wielka przyjemność, dlatego bardzo polecamy zarówno firmę RedSteel jak i jej produkty.

Zamówiliśmy stoły do szybkiego pakowania paczek wyposażone między innymi w aluminiowy blat, na którym nam zależało ze względu na jego wytrzymałość. Naszym celem była przede wszystkim optymalizacja miejsca pracy i usprawnienie procesu pakowania, stąd dodatki montowane do samego stołu były i są dla nas kluczowe! Nie wiem, czy istnieją jakościowo lepsze rozwiązania na polskim rynku.

Z przyjemnością oświadczamy, że stoły do pakowania świetnie spełniają oba zadania dalej po 2 latach od zakupu i widać, że jeszcze długo nam posłużą. Modułowa konstrukcja pozwala na dowolne dodawanie funkcjonalności, a jakość wykonania poszczególnych elementów stoi na najwyższym poziomie. Na osobne wyróżnienie zasługuje jakość obsługi i terminowość.

Liczymy, że w przyszłości firma pomoże nam również w rozwiązaniach w dozowaniu pianek typu Skropak oraz pomocy w zapewnieniu miejsca do montowania kamer na każdym stanowisku.

Jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem firmy, której głównym filarem jest realizowanie wysyłek dla e-commerce, zwiększymy ilość zamówień na produkty tej firmy.

Piotr Błaszczyk

General Manager

Kamil Doroszko

Współpraca z firmą RedSteel w zakresie wyposażenia magazynu w urządzenia ułatwiające procesy pakowania paczek okazała się dla nas bardzo dobrą decyzją. Korzystając z wiedzy konsultantów wypracowaliśmy najbardziej dopasowane do naszych potrzeb rozwiązania, które co najważniejsze okazały się takie w rzeczywistości.

W związku z powyższym firma ARRIBA S.C. wystawia w pełni zasłużone, pozytywne referencje. Produkty tej firmy nie wzbudzają najmniejszych wątpliwości co do ich jakości zarówno wykonania jak i aspektów użytkowych i to po roku intensywnego wykorzystywania. Cieszy nas to tym bardziej, że jest to rodzima firma z własną produkcją.

Stoły marki RedSteel, w które wyposażyliśmy nasz magazyn całkowicie spełniły swoje zadanie. Zgodnie z obietnicą producenta, miały przyspieszyć oraz ułatwić pracę i tak też jest w rzeczywistości. Cały proces pakowania przebiega znacznie sprawniej co oszczędza duże ilości czasu i przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów. To co również zasługuje na pochwałę to świetny kontakt oraz kompetencje pracowników. W razie ewentualnych wątpliwości wykazują się profesjonalizmem i potrafią doradzić odpowiednie rozwiązania szyte na miarę.

Bez wahania polecamy tę firmę i jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem naszej działalności wrócimy po kolejne produkty.

Dawid Kołodziejski

Prezes Zarządu

MULTI-CARD S.C. składa zasłużone Referencje dla firmy RedSteel.

Na podstawie naszej wieloletniej współpracy możemy zdecydowanie rekomendować ją innym przedsiębiorstwom. Wysoko cenimy sobie bardzo dobry kontakt, profesjonalizm, terminowość i rzetelność, z którą spotykamy się zawsze przy okazji realizacji kolejnych projektów.

Zamawiane przez nas produkty zrobiły nie mniej pozytywne wrażenie. Widać w nich przełożone wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu charakteryzują się unikalnymi rozwiązaniami i niezawodnością.

Wraz z rozwojem naszej firmy na pewno będziemy korzystali dalej z oferty firmy RedSteel.

Współpraca z firmą RedSteel trwa już od dłuższego czasu i jesteśmy z niej w pełni zadowoleni. To co przede wszystkim ją wyróżnia to rzetelność, terminowość i jakość produktów. Stoły tej firmy są masywne, bardzo dobrze wykonane i przemyślane a co za tym idzie wytrzymałe oraz najważniejsze – praktyczne. Zdecydowanie pozytywnie wpływają zarówno na szybkość pakowania jak i sam komfort pracy osób na tym stanowisku.

Nie bez znaczenia dla nas jest również fakt ich modułowości. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów możemy dostosować je do obecnie panujących w naszym przedsiębiorstwie standardów i sposobów pakowania. Polecamy zarówno samą współpracę jak i produkowane przez firmę RedSteel stoły.

Marcin Majewski

Rafał Krępa

Dyrektor

Rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel. Po ponad rocznym czasie użytkowania stołów do pakowania nie mamy żadnych zastrzeżeń zarówno do samej konstrukcji jak i jej walorów użytkowych. Stoły sprawdzają się bardzo dobrze, pozytywnie wpłynęły na cały proces pakowania w naszej firmie są przemyślane i dopracowane.

Nie mamy również uwag w zakresie rzetelności firmy. Wykazuje się ona sprawnym kontaktem i terminowością. Jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem firmy wrócimy z kolejnymi zamówieniami.

W związku z prowadzonym przez nas rodzajem działalności, profesjonalne stanowiska do pakowania paczek są dla nas niezbędne. Szukając na rynku najlepszego rozwiązania trafiliśmy na firmę RedSteel i postanowiliśmy skorzystać właśnie z tej oferty. Z zakupionych stołów jesteśmy bardzo zadowoleni, w pełni wyczerpują nasze potrzeby. Ich solidne wykonanie i bardzo dobry projekt sprawia, że znacząco wpłynęły na efektywność oraz wygodę pakowania.

To co również istotne we współpracy to rzetelność, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dzięki tym wszystkim aspektom mamy przyjemność wystawić firmie RedSteel zasłużone, pozytywne referencje.

Tomasz Pałasz

Managing Director

Janusz Gierałtowski

V-ce PREZES

[]