O nas

WITAJ___________
KRÓTKO O REDSTEEL

Jesteśmy polskim producentem specjalizującym się w rozwiązaniach przyspieszających procesy pakowania i transportu w Twoim magazynie. Nasze sztandarowe autorskie produkty to m.in. stoły do pakowania paczekstoły obrotowe / owijarkistoły robocze czy specjalistyczne wózki magazynowe. Wszystko co tworzymy, powstaje w oparciu o nasze wieloletnie, wyspecjalizowane w tej dziedzinie doświadczenie.

Od zawsze fascynowała nas możliwość tworzenia produktów lepszych niż inne. Takich, które pozytywnie wpływają na otoczenie. Pomagają w pracy, rozwijają firmy czy też rozwiązują problemy. Tymi wartościami kierujemy się przy każdym projekcie, który prowadzimy. Dzięki temu zawsze oferujemy tylko to co spełnia te standardy.

Nasze wysiłki są bardzo doceniane przez klientów. Dowody? Zobaczysz je w Referencjach.

KLIENCI___________
KTÓRZY NAM ZAUFALI

CO NAS___
WYRÓŻNIA

A PONADTO__

JESTEŚMY
POLSKIM
PRODUCENTEM

Jesteśmy polskim producentem

Posiadamy własną fabrykę, w której wytwarzamy oferowane produkty. To właśnie tam powstają wszystkie nasze koncepcje, które zmienią Twoją firmę na efektywniejszą.

3LATA
GWARANCJI

Trzy lata gwarancji

Jesteśmy całkowicie pewni jakości naszych wyrobów, dlatego nie obawiamy się wydłużyć standardowego okresu gwarancji do aż 3 lat.

DOBRZE
ZNAMY SIĘ
NA PRODUKCJI

Dobrze znamy się na produkcji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji ze stali a nasze produkty przeszły już przez ręce ogromnej ilości osób i zostały przez nich pozytywnie zweryfikowane.

SZEROKA
OFERTA
PRODUKTOWA

Szeroka oferta produktowa

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju rozwiązania, które uzupełniają się w wzajemnie tworząc razem lepsze i efektywniejsze miejsce pracy w Twojej firmie.

JESTEŚMY___
TU DLA CIEBIE

Mapa PolskiREDSTEEL PODBIJA POLSKIE MAGAZYNY!

Od 2014 roku pracujemy na swoją rozpoznawalność oraz zaufanie. Nasze produkty znajdziesz w każdym zakątku kraju, zarówno w małych, rodzinnych firmach jak i ogromnych, międzynarodowych korporacjach. W opinii naszych klientów jesteśmy numerem 1 oraz pierwszym kontaktem, gdy proces pakowania wymaga usprawnień.

REDSTEEL________
W SOCIAL MEDIACH

Zapraszamy do naszej Grupy Miłośników i Pasjonatów Logistyki, gdzie wspólnie wymieniamy się pomysłami oraz rozwiązujemy napotkane trudności.

Bądź na bieżąco i śledź nas na swoim ulubionym portalu społecznościowym.