Stoły Modułowe RedSteel

Kategorie

Sortuj według

-

Szukaj

Bestseller

Stoły modułowe

Modułowy stół do pakowania paczek RedSteel to nasz innowacyjny produkt, którego nie może zabraknąć w Twoim magazynie. Dzięki niemu zwiększysz wydajność swoich pracownikówprzyspieszysz proces pakowania i oszczędzisz zużycie materiałów pakowych.

Stół do pakowania dostosujesz dokładnie do swoich potrzeb. Jego konfiguracja przypomina tę z konfigurowania samochodu w salonie. Najpierw wybierasz wersję podstawową (w naszym wypadku długość stołu) a następnie akcesoria, które będą dla Ciebie niezbędne oraz ułatwią i przyspieszą pracę. Do dyspozycji oddajemy Ci zaawansowany konfigurator, który uprości cały proces. Oczywiście nasi konsultanci również służą pomocą w doborze najlepszych rozwiązań.

Nie zapomnij sprawdzić Referencji potwierdzających najlepszą dostępną jakość.

Dlaczego stoły do pakowania są tak istotne?

Stoły do pakowania paczek to element niezbędny w każdym magazynie realizującym wysyłki do swoich klientów. Jako specjaliści w zakresie procesów pakowania paczek do dyspozycji oddajemy Ci najbardziej rozbudowaną ofertę polskiego producenta RedSteel, dzięki której dostosujesz stanowisko do pakowania idealnie do swoich potrzeb, sposobu pakowania, rodzaju pakowanych produktów czy też dostępnej przestrzeni magazynowej. Dobrze dobrany stół do pakowania to gwarancja zwiększonej szybkości, łatwości i jakości pakowania. Wpływa on również na zużycie materiałów oraz samą estetykę przesyłek czyli user experience, które zyskuje na znaczeniu w ecommerce.

Modułowy stół do pakowania – co to oznacza?

Co jest tak wyjątkowego w naszym modułowym stole do pakowania – zacznijmy właśnie od modułowości. W zależności od tego co pakujesz, jak pakujesz i z jakiej infrastruktury w magazynie korzystasz niezbędne będzie odpowiednie dostosowanie stanowiska. Osoba pakująca musi mieć wszystko co niezbędne w tym procesie pod ręką, łatwo dostępne i gotowe do użycia w każdej chwili. Im mniej ruchów wykona tym szybciej i efektywniej spakuje paczkę a to wpłynie również na samą ergonomię i wygodę pracy. Jak widzisz dobry i profesjonalny stół do pakowania paczek to nie tylko typowy mebel magazynowy. Zazwyczaj to właśnie na tym etapie logistycznym traci się najwięcej czasu ale też przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi najwięcej go można zyskać. W naszej ofercie marki RedSteel znajdziesz kilkadziesiąt gotowych rozwiązań, w które możesz uzbroić swój idealny stół pakowniczy. Począwszy od wszelkiego rodzaju półek na akcesoria do pakowania, półek na drukarki (Zebry, Dymo, A4), uchwytów na monitor, klawiaturę, mysz po dedykowane rozwiązania do stretchowania, wykorzystania folii bąbelkowej i papieru czy wszelkiego rodzaju uchwyty na kuwetki, foliopaki. Każdy z elementów został tak zaprojektowany aby wprowadzić maksimum ergonomii i łatwości pakowania. Przy ich wykorzystaniu zaprojektujesz idealny, dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb stół do pakowania. Do dyspozycji oddajemy Ci również szereg rozmiarów stołów, tak aby wpasował się w dostępną przestrzeń magazynową.

Aluminium na blat stołów do pakowania?

Jednak modułowość w stołach do pakowania RedSteel to nie ostatni aspekt ich wyjątkowości. Jako jedyni na rynku wykorzystujemy  aluminium jako materiał na blaty czy półki. Materiał wprost idealny do tego typu zastosowania. Nawet przy intensywnym użytkowaniu, tnąc nożem bezpośrednio po blacie nie będzie on nigdy wymagał wymiany. Aluminium to stosunkowo miękki materiał. Ostrze noża delikatnie się w nim zagłębia „rozpychając” go na boki. Powstają płytkie zarysowania, które nie są niebezpieczne ani dla osoby pakującej ani dla pakowanych przedmiotów. Udowodniliśmy to w naszym filmie wideo, gdzie porównujemy standardowo stosowane na blaty stanowisk do pakowania materiały drewnopochodne oraz nasze aluminium. Koniecznie zobacz filmik w serwisie YouTube. Takie rozwiązanie to naprawdę innowacja! Dlaczego tylko my stosujemy aluminium na blaty w stołach do pakowania paczek? Aluminium jest przede wszystkim bardzo drogim ale również dość trudnym materiałem w obróbce. Np. aby krawędzie blatu były bezpieczne, konieczna jest ręczna praca wyspecjalizowanej osoby – nie da się tego zrobić maszynowo.

Podsumowanie

Niezależnie od nazwy stół do pakowania paczek, stanowisko pakowe, stół kompletacyjny czy stół magazynowy jest to produkt niezbędny jeśli zależy Ci na szybkości, łatwości, jakości pakowania oraz dbasz o swoich pracowników, ich ergonomię i wygodę pracy. Jako polski producent RedSteel jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w doborze najlepszych dla Ciebie i Twojej firmy rozwiązań – zapraszamy do kontaktu.