top pajacyk2

Razem z Tobą, możemy zmienić naprawdę wiele!

 

Naszej firmie od zawsze po drodze było aktywne wspieranie różnego rodzaju organizacji. Wychodzimy z założenia, że warto jest pomagać słabszym, tym bardziej jeśli chodzi o dzieci, dlatego najbliższa naszemu sercu jest organizacja PAH odpowiedzialna za program Pajacyk, czyli program pomagający niedożywionym dzieciom. Zgodnie z informacją na stronie:

 

Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku pomaga niedożywionym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych. Naszym celem jest by każde dziecko miało zapewniony codzienny, pełnowartościowy posiłek!

 

Jak wspieramy?

 

1 stół = 10 posiłków! Co to oznacza? Z każdego zamówionego przez Ciebie stołu do pakowania, na konto fundacji trafi 40zł. Zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie pajacyk.pl, średnia cena posiłku w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 4zł, czyli przelana przez nas kwota daje łącznie aż 10 posiłków. To naprawdę wiele i przynosi konkretne efekty. Aby być słownym, każdy z naszych klientów, po zakupie otrzymuje od nas potwierdzenie wykonanego przelewu.


Co Pajacyk zrobił do tej pory?

 

  • od 1998 do 2016 66 700 dzieci skorzystało z 8 979 159 posiłków w polskich szkołach
  • w Sudanie Południowym budowa kliniki dożywiającej 503 dzieci dziennie
  • w Somalii dożywianie terapeutyczne w klinikach 33 870 dzieci i matek w stanie krytycznym z powodu wygłodzenia

Jak  jeszcze można pomóc?

 

Przede wszystkim odsyłamy na stronę pajacyk.pl. Tam opisane są wszelkie możliwe metody pomocy. Wśród nich oczywiście bezpośrednie darowizny pieniężne, ale również wsparcie w postaci klikania (dzięki sponsorom, którzy fundują posiłki) czy możliwość zakupów w sklepie internetowym. Zapraszamy do wspólnej pomocy. Nawet niewielkie kwoty czy po prostu kliki mogą zmienić naprawdę wiele.

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz!

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

 

TELEFON: 884 300 006FB
EMAIL:
bok@redsteel.pl

 

Możesz również skorzystać z czatu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony lub przejść do zakładki Kontakt.

Informacje
O nas

Biuro Obsługi Klienta

Łódź, ul. Brukowa 24

 

Szybki kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości