Zapoznaj się z opiniami o nas i naszych produktach

Wszystkie referencje pochodzą od firm, z którymi współpracowaliśmy, są przez nie podpisane i podbite pieczątką co daje pewność, że są to opinie prawdziwe.

 

Miło nam wyrazić w formie referencji zadowolenie z zakupionych stołów do pakowania marki RedSteel. Spośród wielu producentów, wybór właśnie tej firmy okazał się dla nas w pełni trafiony.

 

Stoły wyczerpują nasze potrzeby i doskonale wpłynęły na poprawę jakości pakowania jak również komfortu pracy osób na tym stanowisku. Stoły wykonane są niezwykle starannie co wpływa na ich solidność i trwałość. Szczególną wartością dodatnią tych stołów jest wyposażenie ich w blaty z blachy aluminiowej, które zdecydowanie lepiej sprawdzają się od tradycyjnych drewnianych.

 

Zgodnie z deklaracjami producenta, stół jest stalowy z minimalną ilością połączeń skręcanych, co zapewnia mu stabilność i trwałość, a możliwość modułowej rozbudowy świetnie wpływa na ergonomię pracy oraz przystosowanie go do wielorakich potrzeb.

 

To co zasługuje na szczególną uwagę to rzetelność, świetny kontakt oraz dbałość o klienta jak i otwartość na nowe rozwiązania zaspakajające indywidualne potrzeby klienta.

 

W związku z powyższym, rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel.


 

Decathlon Sp. z o.o ma przyjemność polecić firmę RedSteel Polska z siedzibą w: Łódź (91-341), Brukowa 24/25.

 

Współpraca rozpoczęła się 01.08.2017 i trwa stale, ponieważ jest bardzo efektywna.

 

W ramach zawartej umowy firma podejmuje się:

– zaprojektowania, sprzedaży oraz montażu stołów do pakowania.

 

Przedsiębiorstwo jakość towaru zawsze stawia na pierwszym miejscu. Widać dbałość o zachowanie najwyższych standardów wykonania produktów.

 

Zakupy tutaj zawsze zaliczają się do trafionych, bo przedsiębiorstwo dba o funkcjonalność asortymentu. Dla szukających towarów, które charakteryzują się niestandardowymi rozwiązaniami, polecany sprzedawca jest dobrym wyborem.

 

Przedsiębiorstwo budzi zaufanie bez najmniejszych nawet wątpliwości. Komfort wynikający ze wzbudzanego przez firmę poczucia bezpieczeństwa rewelacyjnie wpływa na ogólną jakość współpracy.

 

Komunikacja z kontrahentem stoi w firmie na wyjątkowo wysokim poziomie. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie.


 

Referencje i opinie o firmie i stołach do pakowania RedSteel

W związku z prowadzonym przez nas rodzajem działalności, profesjonalne stanowiska do pakowania paczek są dla nas niezbędne. Szukając na rynku najlepszego rozwiązania trafiliśmy na firmę RedSteel i postanowiliśmy skorzystać właśnie z tej oferty. Z zakupionych stołów jesteśmy bardzo zadowoleni, w pełni wyczerpują nasze potrzeby. Ich solidne wykonanie i bardzo dobry projekt sprawia, że znacząco wpłynęły na efektywność oraz wygodę pakowania.

 

To co również istotne we współpracy to rzetelność, świetny kontakt i dbałość o klienta. Dzięki tym wszystkim aspektom mamy przyjemność wystawić firmie RedSteel zasłużone, pozytywne referencje.


 

Referencje i opinie o firmie i stołach do pakowania RedSteel

Miss Lemonade to firma specjalizująca się w sprzedaży wysyłkowej ubrań dziecięcych. Nie może zatem w naszym magazynie zabraknąć specjalistycznego wyposażenia, które pomagałoby nam realizować zamówienia. W ten sposób trafiliśmy do firmy RedSteel oferującej stoły do pakowania paczek.

 

Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni do naszych potrzeb zestaw. Kontakt zawsze był natychmiastowy i wyczerpujący każde nurtujące nas zagadnienie. Cały proces zamówienia przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco.

 

Otrzymany stół spełnia wszystkie założenia. Jego konstrukcja jest solidna i bardzo dopracowana. Wszystko co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką, jest łatwo dostępne dla osoby pakującej i wygodne w użyciu. Wpływa to oczywiście na przyspieszenie całego procesu, dzięki czemu osoba pracując przy takim stole jest w stanie spakować więcej przesyłek niż jeśliby z niego nie korzystała. Zdecydowanie wzrósł też komfort pracy i jakość spakowanych paczek.

 

Nie mając żadnych zastrzeżeń czy do obsługi czy do samego produktu możemy z czystym sumieniem polecić wybór tej właśnie firmy.


 

Referencje i opinie o firmie i stołach do pakowania RedSteel

Rekomendujemy wybór produktów marki RedSteel. Po ponad rocznym czasie użytkowania stołów do pakowania nie mamy żadnych zastrzeżeń zarówno do samej konstrukcji jak i jej walorów użytkowych. Stoły sprawdzają się bardzo dobrze, pozytywnie wpłynęły na cały proces pakowania w naszej firmie są przemyślane i dopracowane.

 

Nie mamy również uwag w zakresie rzetelności firmy. Wykazuje się ona sprawnym kontaktem i terminowością. Jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem firmy wrócimy z kolejnymi zamówieniami.


 

Mamy przyjemność zarekomendować zarówno produkty jak i współpracę z firmą RedSteel. W praktyce przekonaliśmy się, że jest to partner godny zaufania, rzetelny i sumienny a wytarzane przez niego produkty najwyższej jakości. Dopracowana konstrukcja i świetny pod kątem użyteczności projekt sprawiają, że proces pakowania rzeczywiście staje się łatwiejszy, przyjemniejszy i szybszy czyli dokładnie tak jak to zostało obiecane.

 

Dzięki wszystkim tym aspektom możemy w pełni polecić współpracę i zachęcić tym samym do skorzystania z oferty firmy RedSteel.


 

Referencje i opinie o firmie i stołach do pakowania RedSteel

W imieniu firmy BGS Poland Sp. z o. o. mam ogromną przyjemność potwierdzić pełen profesjonalizm i doskonałe produkty firmy RedSteel. Wyposażenie naszego magazynu w stoły tego producenta to doskonały krok, który wpłynął na poprawę całego działu pakowania. Praca osób na tym stanowisku stała się prostsza i przyjemniejsza. Odczuliśmy znaczący wzrost efektywności oraz jakości pakowania. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to firma godna polecenia, dbająca o jakość swoich produktów oraz obsługę klienta.

 

Z naszej strony jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy i rozbudową działu pakowania ponownie zgłosimy się do firmy RedSteel po kolejne produkty z ich oferty.


 

Stoły marki RedSteel, w które wyposażyliśmy nasz magazyn całkowicie spełniły swoje zadanie. Zgodnie z obietnicą producenta, miały przyspieszyć oraz ułatwić pracę i tak też jest w rzeczywistości. Cały proces pakowania przebiega znacznie sprawniej co oszczędza duże ilości czasu i przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów. To co również zasługuje na pochwałę to świetny kontakt oraz kompetencje pracowników. W razie ewentualnych wątpliwości wykazują się profesjonalizmem i potrafią doradzić odpowiednie rozwiązania szyte na miarę.

 

Bez wahania polecamy tę firmę i jesteśmy pewni, że wraz z rozwojem naszej działalności wrócimy po kolejne produkty.


 

Wybór stołów do pakowania marki RedSteel okazał się doskonałą decyzją. Dzięki kompetencji konsultantów dobraliśmy odpowiedni zestaw, który w pełni wyczerpuje nasze potrzeby. Wszystko to przełożyło się na komfort pracy a w konsekwencji jej przyspieszenie – osoba pracująca na stanowisku w tym samym czasie jest w stanie spakować więcej przesyłek niż bez wykorzystania stołu.

 

Stalowa, spawana konstrukcja z minimum połączeń skręcanych zapewnia dużą stabilność i niezawodność. Również blat wykonany z aluminium sprawdza się doskonale i co najważniejsze, nie zużywa tak jak w przypadku stosowania blatu z drewna. Jesteśmy przekonani, że wraz z rozwojem firmy, wrócimy po kolejne stanowiska do pakowania firmy RedSteel. Przemawia za tym sam produkt jak również fachowa i rzetelna obsługa.


 

Referencje i opinie o firmie i stołach do pakowania RedSteel

Współpraca z firmą RedSteel trwa już od dłuższego czasu i jesteśmy z niej w pełni zadowoleni. To co przede wszystkim ją wyróżnia to rzetelność, terminowość i jakość produktów. Stoły tej firmy są masywne, bardzo dobrze wykonane i przemyślane a co za tym idzie wytrzymałe oraz najważniejsze – praktyczne. Zdecydowanie pozytywnie wpływają zarówno na szybkość pakowania jak i sam komfort pracy osób na tym stanowisku.

 

Nie bez znaczenia dla nas jest również fakt ich modułowości. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów możemy dostosować je do obecnie panujących w naszym przedsiębiorstwie standardów i sposobów pakowania. Polecamy zarówno samą współpracę jak i produkowane przez firmę RedSteel stoły.


 

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz!

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

TELEFON:   884 300 006FB
EMAIL:       
bok@redsteel.pl

 

Możesz również skorzystać z czatu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony lub przejść do zakładki Kontakt.

Informacje
O nas

Szybki kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości