Stół do pakowania paczek RedSteel

Profesjonalne rozwiązanie dające realne oszczędności

Modułowy profesjonalny stół do pakowania paczek, przesyłek RedSteel

ZMNIEJSZ ZUŻYCIE MATERIAŁÓW PAKOWYCH


System dbający o odpowiedni naciąg materiałów pakowych powoduje zarazem zmniejszenie jego zużycia ale wpływa również na estetykę pakowania.

Zużycie mniejsze nawet o 20%

Modułowy profesjonalny stół do pakowania paczek, przesyłek RedSteel

OSZCZĘDŹ CZAS NA SPAKOWANIE KAŻDEJ PRZESYŁKI


Kiedy wszystko co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką i na odpowiednich uchwytach, ułatwiających korzystanie z tego, pakowanie staje się niezwykle proste a co za tym idzie szybkie.

Przyspieszenie nawet o 100%

Modułowy profesjonalny stół do pakowania paczek, przesyłek RedSteel

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ SWOICH PRACOWNIKÓW

 


Nie musisz podnosić norm i stawiać wygórowanych wymagań. Nasz stół na tyle ułatwia proces pakowania, że niezależnie od pracownika i tak przyspieszy to jego pracę.

Wzrost wydajności nawet o 100%

Modułowy profesjonalny stół do pakowania paczek, przesyłek RedSteel

POPRAW WYGODĘ I ERGONOMIĘ PRACY

 


Zadbaj o swoich ludzi we właściwy i sprawdzony przez wiele firm sposób. Poprawiając ich warunki wpływasz na morale a co za tym idzie na motywację do pracy.

100% pewność zwiększenia zadowolenia!

Poznaj najważniejsze aspekty techniczne

Szczegóły, które naprawdę zmieniają wszystko

Profesjonalny modułowy stół do pakowania paczek przesyłek RedSteel

NIEZNISZCZALNY blat z aluminium


Aluminiowy niezniszczalny blat dla stołu do pakowania paczek przesyłek RedSteelZastosowana przez nas blacha aluminiowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku stołu do pakowania. W przeciwieństwie do wszelkiej maści blatów drewnianych, nie zużywa się i nie wymaga wymiany ze względu na powstawanie drzazg w wyniku cięcia ostrym nożem. Jest niezwykle wytrzymała i świetnie się prezentuje. Wszystkie krawędzie boczne zostały zaokrąglone, dlatego blat ten jest w pełni bezpieczny.

STABILNOŚĆ KTÓREJ BYŚ SIĘ NIE SPODZIEWAŁ


Wytrzymały stalowy stół do pakowania przesyłek paczek RedSteelA wszystko to dzięki stalowej, spawanej konstrukcji z minimum połączeń skręcanych oraz dodatkowo zastosowanym zastrzałom zapewniającym niezwykłą solidność i stabilność stołu. Nie musisz się martwić o jego samoczynne przesuwanie się – nie ma takiej możliwości.

ROZDZIELNIKI DLA EFEKTYWNIEJSZEJ PRACY


Stół magazynowy do pakowania kompletacji paczek przesyłek RedSteelRozdzielniki to niezwykle ważny element stołu do pakowania. Pełnią dwie podstawowe funkcje – rozdzielają materiały pakowe tak, aby korzystanie z nich było łatwiejsze, oraz dbają o odpowiednie naprężenie materiałów pakowych co przekłada się na zmniejszone zużycie oraz bardziej eleganckie i schludne pakowanie

TO STÓŁ DOSTOSOWUJE SIĘ DO CIEBIE 


Stół kompletacyjny do pakowania szybkiego przesyłek paczek RedSteelRegulacja wysokości możliwa jest dla akcesoriów zawieszanych zarówno z prawej jak i z lewej strony stołu a także na przedniej ściance pionowej. Umożliwia ona dokładne dostosowanie stołu do swoich potrzeb czy np. wzrostu. Regulacja jest niezwykle prosta i zajmuje tylko kilka sekund. Wystarczy wypiąć i wpiąć.

ZAMOCUJ, ZMODYFIKUJ, DOSTOSUJ 


Stół do szybkiego pakowania paczek RedSteelTo szybkie, proste i niezwykle pozytywnie wpływa na proces pakowania w Twojej firmie. Większość z dostępnych w naszej ofercie akcesoriów możesz dołożyć w każdej chwili tak aby stół sprostał zmianom w sposobie pakowania i nadążał za Tobą. Wystarczy kilka sekund, aby wpiąć akcesorium lub zmienić wysokość jego zamocowania.

WYPOZIOMUJESZ GO NAWET NA NIERÓWNYM PODŁOŻU 


Stół dla sklepu internetowego do pakowania RedSteelRegulowane nóżki umożliwiają dokładne wypoziomowanie stołu w przypadku powierzchni nierównych. Wystarczy Ci tylko kilka chwil, aby pozbyć się bujania.

Skonfiguruj swój stół

Dopasuj go do potrzeb w Twojej firmie!

OGROMNY WYBÓR AKCESORIÓW = DOSKONAŁE DOPASOWANIE DO TWOICH POTRZEB.

Modułowy, profesjonalny stół do pakowania paczek firmy RedSteel wersja podstawowa

 

Modułowość to jedna z najważniejszych właściwości naszego stołu. Do podstawowej wersji widocznej na powyższym zdjęciu dostępnej w różnych szerokościach, możesz dobrać akcesoria widoczne poniżej, które są dla Ciebie potrzebne i które poprawią proces pakowania. To stół ma dostosować się do sposobu pakowania w Twojej firmie a nie Ty do stołu. Nie jesteś zmuszony płacić za to czego nie potrzebujesz.

Uchwyt na monitor do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowany uchwyt na monitor RedSteel

 

Jeśli korzystasz z systemu komputerowego w swoim magazynie to uchwyt na monitor będzie niezbędnym akcesorium. Zawieszony z prawej lub lewej strony stołu, z możliwością regulacji monitora w pionie i poziomie oraz odległości od osoby pakującej. Stabilnie i bezpiecznie zawieszony monitor, łatwy w użyciu i usprawniający pracę.

 

Specyfikacja:
 Długość i zasięg  20cm
 Regulacja pozioma i pionowa  Tak
 Standard  VESA
 Maksymalne obciążenie  8kg

 

Półka na klawiaturę, wysuwka do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowana półka pod klawiaturę RedSteel

 

To kolejne akcesorium niezbędne w przypadku stosowania systemu komputerowego podczas procesu pakowania. Półka na klawiaturę wysuwa się na środku stołu – spod blatu (gdy z niej nie korzystamy jest schowana). Posiada dodatkowe miejsce na myszkę, więc wszystko co niezbędne do obsługi komputera znajduje się zawsze pod ręką.

 

Specyfikacja:
 Miejsce na klawiaturę
 19cm x 52cm
 Miejsce na myszkę
 Tak
 Materiał wykonania
 Stal + Tworzywo

 

Półka górna, standardowa do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowana półka górna standard RedSteel

 

Półka jest doskonałym komponentem, który można wykorzystać na akcesoria potrzebne do pakowania. Dzięki swojemu umieszczeniu na samej górze stołu jest niezwykle wygodna w użyciu i nie koliduje z pracą na blacie. Przednia krawędź półki jest również przystosowania do przymocowania na niej standardowych, plastikowych kuwetek.

 

Półka dostosowana jest do szerokości stołu. Możliwość zamówienia tylko przed rozpoczęciem produkcji – akcesorium wspawywane na stałe.

 

Specyfikacja:
 Szerokość  15cm
 Wysokość krawędzi (przód/tył)
 1,5cm/4,5cm
 Materiał wykonania półki
 Aluminium
 Materiał wykonania konstrukcji
 Stal

 

Półka boczna na komputer, drukarkę i akcesoria do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowana półka boczna 25cm oraz 50cm RedSteel

 

Półki boczne świetnie sprawdzą się w przypadku umiejscowienia jednostki centralnej komputera, drukarki czy innych tego typu komponentów ale również gotowych już spakowanych paczek. Są niezwykle uniwersalne. Mogą być montowane zarówno w prawej jak i lewej strony stołu. Montaż/demontaż zajmuje tylko kilka sekund dzięki specjalnemu systemowi. Możemy również dowolnie dostosowywać ich wysokość powieszenia.

 

Specyfikacja:
 Wymiary  25cm x 80cm
50cm x 80cm
 Wysokość krawędzi bocznej
 4cm
 Materiał wykonania półki
 Aluminium
 Materiał wykonania konstrukcji
 Stal

 

Półka górna z przegródkami na kartony dla stołu do pakowania RedSteel

Półka górna z przegródkami na kartony dla stołu do pakowania RedSteel

Dedykowana półka górna z przegródkami na kartony/koperty RedSteel

 

Jeśli do pakowania wykorzystujesz kartony lub koperty to półka ta będzie doskonałym rozwiązaniem. Umożliwia segregację materiałów i bardzo szybki oraz wygodny dostęp do nich. Wszystko co niezbędne będzie zawsze pod ręką.

 

Półka dostosowana jest do szerokości stołu. Możliwość zamówienia tylko przed rozpoczęciem produkcji – akcesorium wspawywane na stałe. Dostępne są dwie wersje – standardowa ażurowa, bez wypełnień oraz rozszerzona z wypełnionym spodem oraz pełnymi przegródkami.

 

Specyfikacja:
 Wysokość przegródek  35cm
 Grubość pręta przegródki
 8mm
 Ilość przegródek
 Zależna od dł. stołu
 Możliwość zmiany ilości przegródek i ich rozstawu
 Tak

 

Kółka z hamulacjami do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowane kółka z hamulcami RedSteel

 

Potrzebujesz mobilnego stołu, aby móc dowolnie i bez większych trudności przemieszczać go w różne miejsca? Koniecznie wybierz nasze kółka z hamulcami. Wytrzymałe, bardzo łatwe w montażu i ewentualnym demontażu. Kółka wyposażone zostały w hamulec, dzięki czemu stół po ustawieniu w wybranym miejscu jest stabilny.

 

Specyfikacja:
 Średnica kółka   7,5cm
 Wysokość bez śruby mocującej
 10,5cm
 Długość śruby mocującej
 3cm
 Hamulec
 Tak

 

Półka przednia podwieszana 15cm RedSteel

Półka przednia podwieszana 15cm RedSteel

 

Półkę tę polecamy tak naprawdę każdemu. Jest doskonała na wszelkiego rodzaju akcesoria  typu nóż, taśmy itp. oraz co istotne niezwykle wygodna w użyciu. Dzięki możliwości montażu na dowolnej wysokości może być dostosowana do potrzeb. Nie koliduje z pracą na blacie oraz pozostałymi komponentami.

 

Specyfikacja:
 Długość dostosowana do długości stołu  Tak
 Głębokość
 15cm
 Materiał wykonania
 Stal i aluminium
 Wysokość krawędzi (przód/tył)
 1,5cm / 4,5cm

 

Półka przednia podwieszana o głębokości 25cm

Półka przednia podwieszana 25cm RedSteel

 

Półkę tę polecamy tak naprawdę każdemu. Jest doskonała na wszelkiego rodzaju akcesoria typu nóż, taśmy itp. oraz co istotne niezwykle wygodna w użyciu. Dzięki możliwości montażu na dowolnej wysokości może być dostosowana do potrzeb.

 

Specyfikacja:
 Długość dostosowana do długości stołu  Tak
 Głębokość
 25cm
 Materiał wykonania
 Stal i aluminium
 Wysokość krawędzi (przód/tył)
 1,5cm / 4,5cm

 

Wzmocniona półka przednia podwieszana 30cm RedSteel

Wzmocniona półka przednia podwieszana 30cm RedSteel

 

Wzmocniona półka przednia na wagę to najlepsze miejsce na drukarkę etykiet czy też standardową drukarkę. Oczywiście sprawdzi się również do przechowywania innych akcesoriów do pakowania jak zapas taśmy, dyspenser czy kuwetki z dokumentami. Jest to świetne i uniwersalne rozwiązanie.

 

Specyfikacja:
 Długość dostosowana do długości stołu  Tak
 Głębokość
 30cm
 Maksymalne obciążenie
 30kg
 Wysokość krawędzi (przód/tył)
 1,5cm / 4,5cm

 

Regulacja wysokości blatu stołu do pakowania paczek RedSteel

Regulacja wysokości blatu RedSteel

 

Regulacja wysokości blatu umożliwia zmianę w zakresie położenia blatu od 85cm do 100cm. Uwaga! Dodatek ten uniemożliwia przywieszenie akcesoriów bocznych na najniższych pozycjach.

 

Możliwość zamówienia tylko przed rozpoczęciem produkcji – akcesorium wspawywane na stałe.

 

Specyfikacja:
Regulacja w zakresie:
 Od 85 do 100cm
 

 

Uchwyt na kuwetki dla stołu do pakowania paczek RedSteel

DEDYKOWANY UCHWYT NA KUWETKI I DOKUMENTY

 

Uchwyt na kuwetki i dokumenty możemy zawiesić na dowolnej wysokości na ściance pionowej. Dopasowany jest do długości stołu. Dzięki jego zastosowaniu uzyskujemy możliwość szybkiego dostępu do elementów, które np. dokładamy do przesyłek. Posegregowane w kuwetkach na pewno ułatwią i przyspieszą proces pakowania a także zmniejszą ilość pomyłek. Widoczne na zdjęciu kuwetki nie wchodzą w skład zestawu. Maksymalne obciążenie to 30kg.

 

Specyfikacja:
Długość dostosowana do stołu
Tak
Regulacja wysokości zawieszenia Tak
Wysokość 13cm
Materiał wykonania Stal + Aluminium

 

Półka dolna dla stołu do pakowania paczek RedSteel

DEDYKOWANA PÓŁKA DOLNA NAKŁADANA

 

Półka dolna nakładana jest na konstrukcję nóg stołu. Istnieje możliwość jej przesuwania przód/tył. Posiada zabezpieczenie przed wypadnięciem z konstrukcji. Sprawdza się doskonale jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca pod stołem. Montaż półki jest nieinwazyjny, w każdej chwili można ją założyć lub ściągnąć. Obciążenie maksymalne to 30kg.

 

W przypadku zastosowania półki dolnej, tracimy dostęp do uchwytu na folię bąbelkową – zostaje przez nią zasłonięty. 

 

Specyfikacja:
Długość dostosowana do stołu
 Tak
Szerokość 40cm
Zagięta krawędź tylna Tak, 5cm
Materiał wykonania Stal + Aluminium

 

Uchwyt na worki na śmieci dla stołu do pakowania RedSteel

DEDYKOWANY UCHWYT NA WORKI NA ŚMIECI

 

Uchwyt z dwoma komorami na worki na śmieci. Zawieszany z prawej lub lewej strony stołu z możliwością regulacji wysokości. Doskonale sprawdzi się przy każdym stanowisku pracy wspomagając utrzymanie porządku. Uchwyt wyposażony został w dwie nakładki, które uniemożliwiają wysuwanie się worków.

 

Specyfikacja:
Wymiary całości
 80x30cm
Ilość komór 2 komory
Blokada przed wysuwaniem się worków Tak
Materiał wykonania Stal

 

Półka na wagę dla stołu do pakowania paczek RedSteel

DEDYKOWANA PÓŁKA NA WAGĘ

 

Dedykowana półka na wagę różni się od standardowej półki bocznej wzmocnioną konstrukcją o nośności do 50 kg oraz jej wysokością. Po zamontowaniu do stołu, spód półki znajduje się na wysokości około 7cm od blatu. Przy zastosowaniu oferowanej również przez nas wagi, której wysokość to około 6cm bez problemu ważoną paczkę możemy zsunąć z blatu stołu i dokonać pomiarów.

 

UWAGA! W przypadku zakupu zestawu półka + waga z naszej oferty, gratis dostosowujemy półkę pod mocowanie wyświetlacza. Znajduje się on wtedy z tyłu półki na wysokości około 65cm licząc od spodu półki.

 

Specyfikacja:
Wymiary całości
 80x50cm
Nośność do 50kg
Wysokość krawędzi bocznych 5/1,5cm
Materiał wykonania Aluminium + stal

 

Uchwyt na laptopa dla stołu do szybkiego pakowania paczek przesyłek RedSteel

UCHWYT NA LAPTOPA

 

Mocowany do boku stołu uchwyt na laptopa świetnie sprawdzi się, jeśli korzystamy aktywnie z tego narzędzia. Dzięki uchwytowi laptop znajduje się zawsze pod ręką, bezpiecznie i stabilnie zamocowany. Uchwyt umożliwia regulację położenia zarówno w pionie jak i poziomie. 

 

Specyfikacja:
Odpowiedni dla laptopów
 10,1″- 17,3″
Maksymalne obciążenie do 6,5kg
Maksymalny wysięg ramienia 524 mm
Mocowanie Do boku stołu

 

Oświetlenie LED dla stołu do szybkiego pakowania paczek przesyłek RedSteel

OŚWIETLENIE LED

 

Oświetlenie stanowiska pracy to bardzo ważny aspekt. Poprawia komfort pracy i ułatwia zauważenie np. niedoskonałości pakowanego produktu lub kompletację mniejszych elementów. Akcesorium to jest wpinane w ścianę pionową stołu, na dowolnej wybranej przez siebie wysokości.

 

Specyfikacja:
Długość
Dostosowana do stołu
Rodzaj oświetlenia LED
Barwa Ciepła
Włącznik Na przewodzie

 

Ucinarka, przyrząd do cięcia folii i papieru

UCINARKA, PRZYRZĄD DO CIĘCIA FOLII

 

Dostosowana długością do stołu ucinarka zdecydowanie uprości proces cięcia folii czy papieru po spakowaniu paczki. Wyposażona została w okrągły nóż oraz system docisku, który utrzymuje materiał pakowy w miejscu.

 

Specyfikacja:
Długość
Dostosowana do stołu
Montaż Śrubami do stołu
System docisku Tak
Ostrze Okrągłe

 

Półka dolna z przegródkami na kartony i koperty RedSteel

PÓŁKA DOLNA NAKŁADANA Z PRZEGRÓDKAMI NA KARTONY I KOPERTY

 

Jeśli w procesie pakowania wykorzystujesz kartony i koperty to półka ta będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej, materiały te dostępne są zawsze pod ręką. Posegregowane i poukładane. Półka ma ażurową podstawę z dodatkowo wspawaną poprzeczką, aby móc na niej umieszczać również mniejsze kartony czy koperty.

 

Półka dostosowana jest do długości stołu. Po jej zamontowaniu tracimy dostęp do uchwytu dolnego na folię bąbelkową.  

 

 

Specyfikacja:
Długość
Szerokość
Dostosowana do stołu
30cm
Montaż Nakładana
Wysokość przegródek 35cm
Ilość przegródek Zależna od dł. stołu

 

"/

SPECJALISTYCZNE KRZESŁA MAGAZYNOWE REDSTEEL

 

Krzesła obrotowe specjalistyczne doskonale dopasowane do stołów do pakowania. Siedziska i oparcia wykonane z miękkiego, antypoślizgowego poliuretanu. Łatwe do utrzymania w czystości. Mechanizm krzeseł wyposażony w regulację kąta nachylenia oparcia (w zależności od modelu). Podnóżki wykonane ze stali, chromowanej. Podstawa stalowa z plastikowymi nakładkami wyposażona w kółka.

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE MODELE

 


 

Waga platformowa RedSteel

WAGA PLATFORMOWA 

 

Doskonała waga platformowa przeznaczona do wszelkiego rodzaju paczek/przesyłek z dokładnością pomiaru do 50 gram. Idealnie sprawdzi się w każdej firmie wysyłkowej. Maksymalne obciążenie to aż 150kg. Waga wyposażona została w duży, bardzo czytelny wyświetlacz. 

 

UWAGA! W przypadku zakupu zestawu półka na wagę + waga z naszej oferty, gratis dostosowujemy półkę pod mocowanie wyświetlacza. Znajduje się on wtedy z tyłu półki na wysokości około 65cm licząc od spodu półki.

 

 

Specyfikacja:
Wymiary platformy 40x40x6cm
Maksymalne obciążenie  150kg
Dokładność pomiaru do 50 gram
Zasilanie Stałe lub bateryjne

 

Uchwyt na skaner dla stołu do pakowania paczek RedSteel

UCHWYT NA SKANER KODÓW 

 

Uniwersalny uchwyt na skaner jest niezbędnym akcesorium jeśli korzystamy z tego typu urządzenia. Dzięki niemu skaner znajduje się zawsze pod ręką, w jednym wyznaczonym i co istotne bezpiecznym miejscu. Może być zamontowany zarówno z prawej jak i lewej strony ścianki pionowej oraz na dowolnej wysokości.

 

 

Specyfikacja:
Uchwyt dotyczy skanerów o wielkości:  Długość głowy mniejsza niż 7,41 cm szerokość mniejsza niż 5,06 cm, a szerokość uchwytu mniejsza niż 3,28 cm.
Montaż  Wpinany
Regulacja wysokości zawieszenia Tak
Montaż z prawej/lewej strony Tak

 

Uchwyt na worki foliopaki dla stołu do pakowania RedSteel

UCHWYT NA FOLIOPAKI/TORBY  

 

Uchwyt przeznaczony do magazynowania foliopaków, toreb czy innych zawieszanych akcesoriów. Wyposażony został w 5 zawieszek, które możemy ustawić w dowolnym rozstawie, dobranym do własnych potrzeb.  

 

 

Specyfikacja:
Sposób montażu:  Zawieszany na ściance pionowej
Regulacja wysokości zawieszenia Tak
Ilość zawieszek 5 szt
Długość Dostosowana do stołu

 

Uchwyt na tablet dla stołu do pakowania paczek RedSteel

UCHWYT NA TABLET  

 

Najwyższej jakości uchwyt na tablet, który doskonale sprawdzi się jeśli korzystasz z tego urządzenia w swoim magazynie. Może być montowany w praktycznie dowolnym miejscu do stołu, dzięki czemu dostosujesz go idealnie do swoich potrzeb.  

 

 

Specyfikacja:
Pasuje do tabletów o wymiarach od 105mm do 205mm
Długość ramienia 500mm
Montaż Przykręcany
Możliwość regulacji Tak, 360 stopni

 

Szuflada dla stołu do pakowania paczek RedSteel

WYSUWANA SPOD BLATU SZUFLADA NA AKCESORIA  

 

Idealna na różnego rodzaju akcesoria czy dokumenty. Wysuwana spod blatu nie przeszkadza w pracy i jest łatwo dostępna w każdej chwili.

 

Uwaga!

Szuflada nie może być stosowana równocześnie z półką na klawiaturę. Oba akcesoria montowane są w tym samym miejscu.  

 

 

Specyfikacja:
Szerokość/wysokość/głębokość 53cm/7cm/40cm
Wysuwanie Spod blatu, na prowadnicach
Rączka ułatwiająca wysuwanie Tak
Materiał wykonania Stal

 

Tablica perforowana na zawieszki RedSteel

TABLICA PERFOROWANA NA ZAWIESZKI  

 

Tablica perforowana daje nam szeroki wachlarz możliwości. Przy zastosowaniu różnego rodzaju uchwytów możemy na niej powiesić od rzeczy drobnych w postaci nożyczek czy dyspensera aż po różne materiały na szpulkach czy nawet dokumenty. Świetnie organizuje oraz segreguje materiały. Wszystko to wpływa na ułatwienie pracy a co za tym idzie jej przyspieszenie.

 

Specyfikacja:
Wysokość 25cm
Szerokość Dostosowana do stołu
Montaż Szybki montaż – wpinanie
Maksymalne obciążenie 20kg

 

Uchwyt boczny, pionowy na folię do modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania paczek firmy RedSteel

Dedykowany uchwyt boczny na folię stretch RedSteel

 

Jeśli pakowany przez nas towar wolimy obracać w poziomie a nie w pionie, to uchwyt ten będzie świetnym uzupełnieniem zestawu. Może być montowany zarówno z prawej jak i lewej strony. Nie koliduje z pracą na blacie i pozostałymi komponentami.

 

Specyfikacja:
 Mocowanie do stołu  Prawe/Lewe
 

 

Półka na klawiaturę dla stołu do szybkiego pakowania paczek przesyłek RedSteel

DEDYKOWANY PÓŁKA POD KLAWIATURĘ REDSTEEL v2

 

Druga wersja półki na klawiaturę to doskonałe rozwiązanie w przypadku stosowania monitorów dotykowych. Mocowana jest bezpośrednio pod monitorem, na łamanym regulowanym ramieniu. Dodatkowo posiada możliwość regulacji – pochylanie kąta klawiatury, dzięki czemu możemy ją dostosować, tak aby osoba pracująca przy niej miała maksymalną wygodę.

 

Specyfikacja:
Miejsce na klawiaturę
Tak
Miejsce na myszkę Brak
Materiał wykonania Stal + aluminium
Regulacja W poziomie + kąt nachylenia

 

"/

PÓŁKA BOCZNA NA DUŻE KARTONY REDSTEEL

 

Jeśli do pakowania wykorzystujesz duże kartony to właśnie ta półka będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki tej półce materiały, które wykorzystujesz zawsze będą pod ręką i nie będą sprawiać kłopotu z odnalezieniem i wyciągnięciem ich. Półka została wykonana ze stali, co czyni ją bardzo stabilną i wytrzymałą.

 

Specyfikacja:
Wymiary
80x50cm
Nośność
do 50kg
Możliwość regulacji wysokości zawieszenia
TAK
Montaż z prawej/lewej strony
TAK

 

Uchwyt na kamerę

UCHWYT NA KAMERĘ REDSTEEL

 

Mocowany do boku stołu, umożliwia swobodną regulację kamery w pionie, co pozwala na dokładne dostosowanie ustawienia pod nasze wymagania. Uchwyt może być zamontowany zarówno z prawej jak i lewej strony. Wykonany został ze stali co czyni go bardzo wytrzymałym i stabilnym.

 

Specyfikacja:
Regulowana wysokość od blatu
od 71 do 117,5cm
Montaż z prawej lub lewej strony
TAK
Otwory pod kamerę
do samodzielnego nawiercenia
Materiał wykonania
Stal

 

Przycięty na miarę

Dopasuj długość stołu do swoich potrzeb!

Wymiary, rysunek techniczny modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania firmy RedSteel Wymiary, rysunek techniczny modułowego, profesjonalnego stołu do pakowania firmy RedSteel

Cennik stołów do pakowania paczek przesyłek RedSteel

Słowa kluczowe: modułowy stół do pakowania, stanowisko do pakowania paczek, stół do pakowania przesyłek, stoły do pakowania, stół magazynowy do pakowania, wyposażenie magazynu, stół do szybkiego pakowania, stol do pakowania paczek, przesylek, stol magazynowy, stoly do pakowaniaPartnerzy RedSteel:

 

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz!

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

TELEFON:   884 300 006FB
EMAIL:       
bok@redsteel.pl

 

Możesz również skorzystać z czatu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony lub przejść do zakładki Kontakt.

Informacje
O nas

Szybki kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości