Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące zarówno naszej firmy jak i sposobu składania zamówień czy też płatności. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Możesz przejść od razu do zakładki Kontakt w celu wyboru najwygodniejszej dla Ciebie formy kontaktu.


 

Jak założyć zamówienie?

 

Zamówienie możesz złożyć w naszym sklepie pod adresem www.sklep.redsteel.pl przyjmujemy je także drogą telefoniczną, poprzez pocztę elektroniczną email lub formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt. Informacje, które będą konieczne do realizacji zamówienia to zakres interesujących Cię produktów, dane firmy, dane kontaktowe oraz adres do wysyłki. Na wszelkiego rodzaju wiadomości odpowiadamy maksymalnie w 24 godziny w dni robocze. Zazwyczaj jednak czas ten jest znacznie krótszy i wynosi do 2 godzin.


 

Jak jest czas realizacji zamówienia?

 

Standardowy czas realizacji zamówienia, od momentu zaksięgowania płatności wynosi do 14 dni roboczych. Wynika to z faktu różnorodności opcji modyfikacji naszych produktów pod własne potrzeby i oczekiwania a co za tym idzie są to produkty realizowane na zamówienie. Zawsze jednak staramy się, aby proces ten maksymalnie przyspieszyć, dlatego często czas ten jest znacznie krótszy.


 

Jak dostarczamy nasze produkty?

 

W zależności od zamówionych produktów oraz ich ilości wykorzystujemy dwie możliwości transportu – firmę spedycyjną Raben oraz firmą kurierską DPD. Koszty dostawy są zależne od zamówienia, dlatego wyceniamy je indywidualnie. Czas dostawy od chwili wydania przesyłki wynosi zazwyczaj 24-48h.


 

Płatność

 

Ze względu na znaczącą personalizację zamawianych produktów, wymagana forma płatności to przedpłata. Do dyspozycji mają Państwa płatności online, przelew tradycyjny na podstawie otrzymanej faktury pro forma lub leasing. Jesteśmy legalnie działająca firmą, realizowaliśmy i ciągle realizujemy zamówienia dla wielu zarówno korporacyjnych podmiotów jak i małych firm, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o swoje pieniądze. Jesteśmy słowni, rzetelni i profesjonalni.


Płatności online zapewnia:

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz!

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

TELEFON:   884 300 006FB
EMAIL:       
bok@redsteel.pl

 

Możesz również skorzystać z czatu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony lub przejść do zakładki Kontakt.

Informacje
O nas

Szybki kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości