Modułowy stół roboczy RedSteel

Usprawnij i przyspiesz pracę w swojej firmie!

USPRAWNIJ PRACĘ W SWOJEJ FIRMIE


Stwórz dla swoich pracowników najlepsze, możliwe warunki pracy. Dostosuj stanowisko do ich predyspozycji oraz powierzonych zadań. Ułatw dostęp do wykorzystywanych narzędzi i materiałów. Dzięki temu wzrośnie nie tylko ich wydajność, ale również satysfakcja z pracy.

UPORZĄDKUJ WSZYSTKIE PROCESY


Uporządkowane stanowisko pracy, na którym wszystko co niezbędne ma swoje miejsce i znajduje się zawsze pod ręką to ogromny krok do osiągnięcia sukcesu. Dzięki niemu zapanujesz nad każdym aspektem pracy, ułatwisz proces planowania oraz zarządzania.

ZWIĘKSZ WYDAJNOŚĆ PRACOWNIKÓW


Na wydajność pracy wpływ ma wiele czynników. Jednym z najczęstszych z nich jest brak odpowiedniej organizacji co wiąże się z utratą czasu na rzecz np. ciągłego poszukiwania narzędzi czy niezbędnych elementów. Możesz to wyeliminować dzięki zastosowaniu naszego stołu a tym samym znacząco wpłynąć na poprawę wydajności.

Poznaj najważniejsze aspekty techniczne

Szczegóły, które naprawdę zmieniają wszystko

DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB


Nasz stół oferuje tak wiele możliwości personalizacji, że bez problemu dopasujesz go dokładnie do swoich potrzeb, niezależnie od profilu działalności. Nie musisz projektować swoich rozwiązań i poświęcać na to ogromu czasu. Wystarczy skonfigurowanie zestawu z gotowych elementów. Co więcej, jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba rozbudowy o dodatkowe akcesorium, wystarczy, że je domówisz. Zaprojektowaliśmy nasz stół tak, aby zawsze był gotowy na nowe wyzwania.

STWORZONY BY SŁUŻYŁ PRZEZ LATA


Najważniejsza dla nas jest jakość, aby produkt mógł służyć nieprzerwanie przez wiele lat. Zależy nam, aby każdy klient wrócił do nas dlatego, że jego firma się rozwija i potrzebuje kolejne stanowisko a nie dlatego, że poprzednie uległo zniszczeniu. Nie bez powodu oferujemy aż 3 letni okres gwarancyjny. Jesteśmy pewni tego co tworzymy, ponieważ w naszej polskiej fabryce wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów. 

WIELOFUNKCYJNY BY SPROSTAŁ KAŻDYM WYMAGANIOM


Stół dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym może być wykorzystany w ogromnej ilości dziedzin. Sprawdzi się świetnie zarówno w warsztacie, magazynie, hali, na dziale pakowania czy dziale badawczym. Wystarczy go dostosować do potrzeb przy użyciu dostępnych w naszej ofercie akcesoriów, aby otrzymać niezwykle przydatne, wprowadzające porządek oraz przyspieszające prace narzędzie. 

Skonfiguruj swój stół

Dopasuj go do potrzeb w Twojej firmie!

 

Modułowość to jedna z najważniejszych właściwości naszego stołu. Do podstawowej wersji widocznej na powyższym zdjęciu dostępnej w różnych szerokościach, możesz dobrać akcesoria widoczne poniżej, które są dla Ciebie potrzebne i które usprawnią pracę w Twojej firmie

KOMPLET WSPORNIKÓW TWORZĄCYCH ŚCIANĘ TYLNĄ 

 

Większość dostępnych w naszej ofercie akcesoriów, montowanych jest na ścianie tylnej. Wynika to z faktu, że jest to miejsce, dzięki któremu wszystko co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką, bez konieczności odchodzenia od stołu czy schylania. Wsporniki przykręcane są do konstrukcji stołu.

 

Specyfikacja:
Wysokość robocza nad blatem ok. 80cm
Rozstaw otworów montażowych Co 10cm
Kompatybilność Z każdym stołem
Montaż Do konstrukcji stołu

PÓŁKA GÓRNA Z PRZEGRÓDKAMI NA KARTONY I KOPERTY 

 

Jeśli wykorzystujesz kartony lub koperty to półka ta będzie doskonałym rozwiązaniem. Umożliwia segregację materiałów i bardzo szybki oraz wygodny dostęp do nich. 

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak
Kompatybilność Z każdym stołem
Zmienna ilość przegródek Tak

PÓŁKA GÓRNA W WERSJI STANDARD 

 

Półka jest doskonałym komponentem, który można wykorzystać na np. różnego rodzaju akcesoria. Dzięki swojemu umieszczeniu na samej górze stołu jest niezwykle wygodna w użyciu i nie koliduje z pracą na blacie.

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak
Kompatybilność Z każdym stołem
Materiał wykonania Stal + Płyta 18mm

BLACHA PERFOROWANA NA UCHWYTY I WIESZAKI 

 

Blacha perforowana jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku korzystania z różnego rodzaju materiałów na szpulkach, narzędzi, kluczy itp. Daje nam możliwość zastosowania wielu typów uchwytów i szybkiego ich wpięcia/wypięcia. Świetnie organizuje oraz segreguje materiały/narzędzia. Wszystko to wpływa na ułatwienie pracy a co za tym idzie jej przyspieszenie.

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Maksymalne obciążenie 20kg
Wysokość 25cm
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak

UCHWYT NA KUWETKI I DOKUMENTY 

 

Uchwyt na kuwetki i dokumenty to doskonałe narzędzie segregujące i porządkujące. Dzięki jego zastosowaniu uzyskujemy możliwość szybkiego dostępu do elementów, które np. dokładamy do przesyłek. Posegregowane w kuwetkach na pewno ułatwią i przyspieszą proces a także zmniejszą ilość pomyłek. Widoczne na zdjęciu kuwetki nie wchodzą w skład zestawu. Maksymalne obciążenie to 30kg. 

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Wysokość 13cm
Materiał wykonania Stal + Aluminium
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak

Półka boczna 50cm dla modułowego stołu roboczego RedSteel

PÓŁKA BOCZNA 50cm lub 25cm 

 

Półki boczne świetnie sprawdzą się jako miejsce na komputer, drukarki czy inne tego typu akcesoria. Są niezwykle uniwersalne. Mogą być montowane zarówno w prawej jak i lewej strony stołu. Możemy również dowolnie dostosowywać ich wysokość powieszenia.

 

Specyfikacja:
Szerokość półki 50cm lub 25cm
Głębokość 80cm
Materiał wykonania Stal + Płyta 18mm
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak

Ucinarka do folii dla stołu montażowego RedSteel

UCINARKA, PRZYRZĄD DO CIĘCIA FOLII STRETCH I BĄBELKOWEJ  

 

Dostosowana długością do stołu ucinarka zdecydowanie uprości proces cięcia folii czy papieru po spakowaniu paczki. Wyposażona została w okrągły nóż oraz system docisku, który utrzymuje materiał pakowy w miejscu.

 

Specyfikacja:
Długość Dostosowana do stołu
Montaż Przykręcana
System docisku Tak
Rodzaj ostrza Okrągłe

Panel elektryczny dla stołu montażowego RedSteel

PANEL Z GNIAZDAMI ELEKTRYCZNYMI

 

Panel elektryczny wyposażony zostaw w dwa podwójne, natynkowe gniazda elektryczne. Dzięki niemu uzyskujesz szybki dostęp do prądu, bez konieczności rozciągania przedłużaczy.

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Montaż panelu Przykręcany
Ilość gniazd 2 podwójne
Rodzaj gniazd Natynkowe

Uchwyt folii stretch z napinaczem dla stołu roboczego RedSteel

UCHWYT NA FOLIĘ STRETCH Z NAPINACZEM

 

Uchwyt przeznaczony jest na folię stretch/papier. Posiada system szybkiej wymiany materiału oraz napinacz, tak aby zmniejszyć zużycie materiału oraz zwiększyć estetyczność i łatwość pakowania. 

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Regulacja wysokości zawieszenia Tak
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak
Materiał wykonania Stal

Uchwyt na folie bąbelkową dla stołu roboczego RedSteel

UCHWYT NA FOLIĘ  BĄBELKOWĄ/PAPIER

 

Uchwyt przeznaczony jest na folię bąbelkową/papier. Posiada system szybkiej wymiany materiału. Dzięki jego zastosowaniu proces pakowania staje się znacznie efektywniejszy i wydajniejszy. Niezbędne materiały są zawsze pod ręką, na wygodnych uchwytach. 

 

Specyfikacja:
Długość Dostosowana do stołu
Regulacja wysokości zawieszenia Tak
System szybkiego montażu materiału Tak
Materiał wykonania Stal

Półka przednia podwieszana dla modułowego stołu montażowego RedSteel

PÓŁKA PRZEDNIA PODWIESZANA 15CM

 

Półkę tę polecamy tak naprawdę każdemu. Jest doskonała na wszelkiego rodzaju akcesoria typu nóż, taśmy itp. oraz co istotne niezwykle wygodna w użyciu. Dzięki możliwości montażu na dowolnej wysokości może być dostosowana do potrzeb. Nie koliduje z pracą na blacie oraz pozostałymi komponentami.

 

Specyfikacja:
Długość dla stołu o szerokości 160/200cm 75/95cm
Maksymalne obciążenie 15kg
Głębokość 15cm
Możliwość montażu z prawej lub lewej strony Tak

Oświetlenie LED dla stołu montażowego RedSteel

OŚWIETLENIE LED

 

Oświetlenie stanowiska pracy to bardzo ważny aspekt. Zdecydowanie poprawia komfort pracy i ułatwia zauważenie np. niedoskonałości lub kompletację mniejszych elementów. Akcesorium to jest wpinane w ścianę pionową stołu, na dowolnej wybranej przez siebie wysokości.

 

Specyfikacja:
Długość  Dopasowana do stołu
Rodzaj oświetlenie LED
Barwa Ciepła
Włącznik Na przewodzie

Uchwyt na monitor dla stołu montażowego RedSteel

UCHWYT NA MONITOR

 

Jeśli korzystasz z systemu komputerowego to uchwyt na monitor będzie niezbędnym akcesorium. Zawieszony z prawej lub lewej strony stołu, z możliwością regulacji monitora w pionie i poziomie oraz odległości. Stabilnie i bezpiecznie zawieszony monitor, łatwy w użyciu i usprawniający pracę.

 

Specyfikacja:
Zasięg ramienia  20cm
Regulacja w pionie i poziomie Tak
Standard Vesa
Maksymalne obciążenie  8kg

Półka na klawiaturę dla stołu montażowego RedSteel

WYSUWANA PÓŁKA NA KLAWIATURĘ

 

To kolejne akcesorium niezbędne w przypadku stosowania systemu komputerowego. Półka na klawiaturę wysuwa się na środku stołu – spod blatu (gdy z niej nie korzystamy jest schowana). Posiada dodatkowe miejsce na myszkę, więc wszystko co niezbędne do obsługi komputera znajduje się zawsze pod ręką.

 

Specyfikacja:
Miejsce na klawiaturę  19x52cm
Miejsce na myszkę Tak
Materiał wykonania Stal + Tworzywo
Mocowanie  Przykręcana pod blatem

Półka na klawiaturę na ramieniu dla stołu montażowego RedSteel

PÓŁKA NA KLAWIATURĘ NA RAMIENIU

 

Druga wersja półki na klawiaturę to doskonałe rozwiązanie w przypadku stosowania monitorów dotykowych. Mocowana jest bezpośrednio pod monitorem, na łamanym regulowanym ramieniu. Dodatkowo posiada możliwość regulacji – pochylanie kąta klawiatury, dzięki czemu możemy ją dostosować, tak aby osoba pracująca przy niej miała maksymalną wygodę.

 

Specyfikacja:
Miejsce na klawiaturę  Tak
Miejsce na myszkę Nie
Regulacja W poziomie + kąt nachylenia
Materiał wykonania Stal + Aluminium

Zestaw kół dla stołu montażowego RedSteel

ZESTAW KÓŁ Z HAMULCAMI

 

Potrzebujesz mobilnego stołu, aby móc dowolnie i bez większych trudności przemieszczać go w różne miejsca? Koniecznie wybierz nasze koła z hamulcami. Wytrzymałe, bardzo łatwe w montażu i ewentualnym demontażu. Koła wyposażone zostały w hamulce, dzięki czemu stół po ustawieniu w wybranym miejscu jest stabilny.

 

Specyfikacja:
Zestaw  Tak, 4 sztuki
Średnica koła 7,5cm
Wysokość bez śruby mocującej 10,5cm
Hamulec Tak

Waga magazynowa RedSteel

WAGA PLATFORMOWA/MAGAZYNOWA

 

Doskonała waga platformowa przeznaczona do wszelkiego rodzaju paczek/przesyłek z dokładnością pomiaru do 50 gram. Idealnie sprawdzi się w każdej firmie wysyłkowej. Maksymalne obciążenie to aż 150kg. Waga wyposażona została w duży, bardzo czytelny wyświetlacz.

 

Specyfikacja:
Wymiary platformy  40x40x6cm
Maksymalne obciążenie 150kg
Dokładność pomiaru do 50 gram
Zasilanie Stałe lub bateryjne

"/

SPECJALISTYCZNE KRZESŁA MAGAZYNOWE

 

Krzesła obrotowe specjalistyczne doskonale dopasowane do stołów do pakowania. Siedziska i oparcia wykonane z miękkiego, antypoślizgowego poliuretanu. Łatwe do utrzymania w czystości. Mechanizm krzeseł wyposażony w regulację kąta nachylenia oparcia (w zależności od modelu). Podnóżki wykonane ze stali, chromowanej. Podstawa stalowa z plastikowymi nakładkami wyposażona w kółka.

 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE MODELE


Półka dolna dla stołu montażowego RedSteel

PÓŁKA DOLNA 30CM

 

Półka dolna, montowana pod blatem doskonale sprawdzi się jako miejsce na różnego rodzaju akcesoria. Posiada możliwość regulacji zawieszenia wysokości. Obciążenie maksymalne to 30kg.

 

Specyfikacja:
Długość Dopasowana do stołu
Głębokość 30cm
Materiał wykonania Stal + Płyta 18mm
Obciążenie maksymalne 30kg

Uchwyt na laptopa dla stołu montażowego RedSteel

UCHWYT NA LAPTOPA

 

Mocowany do boku stołu uchwyt na laptopa świetnie sprawdzi się, jeśli korzystamy aktywnie z tego narzędzia. Dzięki uchwytowi laptop znajduje się zawsze pod ręką, bezpiecznie i stabilnie zamocowany. Uchwyt umożliwia regulację położenia zarówno w pionie jak i poziomie.

 

Specyfikacja:
Odpowiedni dla laptopów 10,1″- 17,3″
Maksymalne obciążenie do 6,5kg
Maksymalny wysięg ramienia 524mm
Mocowanie Przykręcane do boku stołu

Uchwyt na worki na śmieci dla stołu montażowego RedSteel

UCHWYT NA WORKI NA ŚMIECI

 

Uchwyt z dwoma komorami na worki na śmieci. Zawieszany z prawej lub lewej strony stołu z możliwością regulacji wysokości. Doskonale sprawdzi się przy każdym stanowisku pracy wspomagając utrzymanie porządku. Uchwyt wyposażony został w dwie nakładki, które uniemożliwiają wysuwanie się worków.

 

Specyfikacja:
Wymiary całości 80x30cm
Ilość komór 2
Blokada przed wysuwaniem się worków Tak
Materiał wykonania Stal

Przycięty na miarę

Dopasuj długość do swoich potrzeb!

Wymiary modułowego stanowiska roboczego RedSteel

Cennik

Stołu oraz akcesoriów

Ceny netto! | Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych. | Koszty wysyłki zależne są od wybranego stołu. W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt.
stół roboczy, stół do pakowania, stanowisko robocze, stanowisko do pakowania paczek, przesyłek, stół esd, stół magazynowy, stół do warsztatu, modułowy, redsteelPartnerzy RedSteel:

 

Potrzebujesz porady?
Zadzwoń lub napisz!

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00

TELEFON:   884 300 006FB
EMAIL:       
bok@redsteel.pl

 

Możesz również skorzystać z czatu, który znajduje się w prawym dolnym rogu strony lub przejść do zakładki Kontakt.

Informacje
O nas

Szybki kontakt
close slider

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości